De Bouw van de Tesamorelinspier Supplementen 2mg per Toegepast Coenzymes van Flesjeaminozuren

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shanghai
Merknaam: FILTER
Certificering: GMP
Modelnummer: 106612-94-6
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 flesjes
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Plastic Buis/Flesje
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: MoneyGram, Western Union, Bankoverdracht, Bictoin, L/C, D/P, T/T
Levering vermogen: 5000 uitrustingen/maand

Gedetailleerde informatie

Type: Helpers en Andere Geneeskrachtige Chemische producten, Farmaceutische Tussenpersonen MF: C221H366N72O67S
CAS-nummer: 106612-94-6 Andere Namen: Ipamorelinacetaat
Zuiverheid: 98% Rang Standaard: Geneeskunde Grade
Gebruik: het bodybuilding Naam van het product: Tesamorelin
Verschijning: wit poeder Houdbaarheidsperiode: 24 maanden
Toepassing: Aminozuren en Coenzymes Rang: Phamaceuticalrang, Geneeskunde/Onderzoekrang
kleur: Wit Monster: Beschikbaar
opslagruimte: koele droge plaats
Hoog licht:

peptides supplements bodybuilding

,

muscle building supplements

Productomschrijving

Tesamorelin Farmaceutische Peptides het Laboratoriumlevering van het Poeder Witte Poeder 5mg/Vial
 
 

Tesamorelin
Fysieke VerschijningWit
Peptide Zuiverheid99.4%
Moleculaire FormuleC221H366N72O67S
Moleculaire Massa 
CAS NR.106612-94-6
Opslagrichtlijnen
Tesamorelin zal stabiel bij kamertemperatuur maximaal 90 dagen blijven. Ideaal gezien zou het in een diepvriezer bij moeten worden opgeslagen of zou onder -9C.Tesamorelin na reconstructie moeten worden gekoeld.


Tesamorelin is synthetische peptide die uit alle 44 aminozuren van hGRF met de toevoeging van een zure groep trans-3-Hexenoic bestaan.
Tesamorelin (ook als Egrifta wordt bekend) is een synthetische vorm die in de behandeling die van HIV-Geassocieerde lipodystrophy wordt gebruikt.
Tesamorelin is getoond om lipodystrophy in HIV-Besmette individuen te verminderen. Lipodystrophy is een voorwaarde die veranderingen in plaatsing van lichaamsvet, met inbegrip van het verspillen en vette accumulatie, veroorzaakt en in metabolisme verandert.
 
De Bouw van de Tesamorelinspier Supplementen 2mg per Toegepast Coenzymes van Flesjeaminozuren 0De Bouw van de Tesamorelinspier Supplementen 2mg per Toegepast Coenzymes van Flesjeaminozuren 1
 
 
Onze Dienst
Pre-sale de dienst
1. Technisch advies, om klant te helpen van de eigenschappen, de eigenschappen, de kwaliteit, de productie en de levering van het product op de hoogte zijn dat zij hebben gewild.
2. Technische informatie en documenten, zoals COA, testrapport, steekproef enz.
3. De klanten zijn welkom om onze fabriek te bezoeken en met ons op elk ogenblik te onderhandelen.
 
De verkoopdienst
1. Tekencontract met klant, het onderhandelen prijs, kwaliteit, levering en andere termijnen.
2.Answer de vragen betreffende eigenschappen, mechanisme, toepassing, kwaliteit, aandacht, gebruik enz. van het product.
3. Productieplanning en op tijd levering na het ondertekenen van contract.
 
De naverkoopdienst
1. Technisch advies tijdens gebruik van het product.
2. De klant kan de koopwaar met ons terugkeren of ruilen als zij aankoopplan moeten veranderen toe te schrijven aan sommige redelijke redenen, op voorwaarde dat het product niet beschadigd is.
3. Als de kwaliteitsproblemen tijdens normaal gebruik voorkomen, te verzenden gelieve ons schriftelijke informatie en documenten, en wij zullen binnen 24-48 uren antwoorden.
 
Peptide Lijst
 


Productnaam

Zuiverheid

Specificatie

Enfuvirtideacetaat (t-20)

98%min

10mg/vial, 10vial/kit

Ghrp-2

98%min

5mg/vial, 10vial/kit

Ghrp-6

98%min

5mg/vial, 10vial/kit
CJC-1295without DAC
98%min

2mg/vial, 10vial/kit

CJC-1295 (DAC)

98%min

2mg/vial, 10vial/kit

Sermorelinacetaat

98%min

2mg/vial, 10vial/kit

 

98%min

0.1mg/vial, 1mg/vial, 10vial/kit

Dynorphina (1-13) Acetaat

98%min

10mg/vial, 10vial/kit

PT-141

98%min

10mg/vial, 10vial/kit

Hexarelin

98%min

2mg/vial, 10vial/kit

MT-II (Melanotan II)

98%min

10mg/vial, 10vial/kit

Sermorelin Aceta

98%min

2mg/vial, 10vial/kit

Ipamorealin

98%min

2mg/vial, 10vial/kit

Tb-500 (de Acetaat van Thymosin β4)

98%min

2mg/vial, 5mg/vial, 10mg/vial, 10vial/kit
Nr.NaamZuiverheidCAS Nr.
1Abarelixacetaat98%183552-38-7
2Alarelinacetaat98%79561-22-1
3Angiotensin Acetaat98%58-49-1
4Angiotensin II98%68521-88-0
5Antideacetaat98%112568-12-4
6Argpressinacetaat98%113-79-1
7Argrelineacetaat98%616204-22-9
8Atosibanacetaat98%90779-69-4
9Aviptadilacetaat98%40077-57-4
10Verminderen-Amyloid (1-42) mens95%107761-42-2
11Bivalirudin Trifluoroacetate98%128270-60-0
12Buserelinacetaat98%57982-77-1
13Calcitonin 9007/12/9
14Carbetocinacetaat98%37025-55-1
15Carperitide98%89213-87-6
16Cerropin B98% 
17Cetrorelixacetaat98%130143-01-0
18Cetrorelixacetaat98%130143-01-0
19Cjc-129598%863288-34-0
20Koperpeptide (GHK-Cu)98%49557-75-7

 

De Bouw van de Tesamorelinspier Supplementen 2mg per Toegepast Coenzymes van Flesjeaminozuren 2

 
Indien om het even welke rente op om het even welke bovengenoemde peptides, onthaal om ons te contacteren.
 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn